تسمه موتوپاور

بازرگانی تسمه سپهر

تسمه های ماشینی موتوپاور

 

MOTO POWER BELT

کمپانی موتوپاور که در سال 1997 در سنگاپور تأسیس شده است، یکی از تولید کنندگان پیشرو و پر تلاش در عرصه تولید تسمه های صنعتی با برند موتوپاور می‌باشد. تسمه های انتقال قدرت موتوپاور، تحت نظارت دقیق کنترل کیفیت تولید شده و از آسیا تا آمریکا، اروپا و آفریقا توزیع می‌شوند. این کمپانی با وجود سابقه و تجربه محدود خود توانسته بازار خود را گسترش بخشد و امروزه علاوه بر سنگاپور، کشورهای ژاپن، کره، چین، اندونزی، اسلواکی، آمریکا، آلمان، فرانسه و ویتنام، بازار هدف این کمپانی را تشکیل می‌دهند.

 اغلب مصرف کنندگان و صنعتگران، برند موتوپاور را سمبل کیفیت، دقت، راندمان بالا، اطمینان، قیمت گذاری رقابتی می‌دانند. از جمله محصولات این کمپانی می‌توان به تسمه دینام و فن خودرو، تسمه پروانه، تسمه تایم (تسمه تایمینگ)، تسمه صنعتی V شکل و تسمه های کشاورزی اشاره کرد. که البته عمده محصول این کمپانی را تسمه های V شکل در نوع کلاسیک ساده، گوه‌ای و باریک تشکیل می‌دهند.

مهمترین اهداف برند تسمه موتوپاور

موتوپاور همواره در تلاش است تا اهداف بنیادین خود را برای رفع نیاز توزیع کنندگان و کاربران خود بهبود بخشد. که از جمله اهداف این برند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستیابی به کیفیت بالا
  • دامنه و حوزه نفوذ گسترده
  • بهره وری و بازدهی بالا
  • زمان فرآوری (زمان تدارک) کوتاه
  • تولید و عرضه در تعداد و حجم بالا
  • خدمت رسانی بهتر به مشتریان

کاربرد تسمه موتوپاور

وظیفه‌ی اصلی تسمه های موتوپاور، انتقال و تقسیم نیرو بین اجزای مختلف موتور و یا ایجاد پیوند مکانیکی بین دو یا چند شافت دوار (روتاری) است به گونه‌ای که اگر نیرو و قدرت به درستی تقسیم یا منتقل شود موتور مربوطه بهترین عملکرد را خواهد داشت.

تسمه های برند موتوپاور همچنین به عنوان محرک خودرو، وسایل برقی و ماشین آلات کشاورزی نیز عمل کرده و انتقال بدون لغزش قدرت و هماهنگ‌سازی سیستم را تضمین می‌نمایند.

ویژگی و خصوصیات تسمه موتوپاور

از جمله قابلیت ها و ویژگی های تسمه موتوپاور می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • این نوع از تسمه ‌ها مطابق با استاندارد DIN2215 یا ISO4184 تولید می‌شوند و ضد روغن و ضد الکتریسته ساکن بودن از ویژگی‌های بارز آن هاست.
  • تسمه ‌های موتوپاور از لحاظ بازدهی و کارکرد با تسمه های کره‌ای چون دانگیل ( (DONGIL، رولندز ( ROULUNDS)، هان چانگ ( (HANCHANG) و … برابری می‌کنند.
  • تسمه های موتوپاور از پرمصرف ترین لاستیک سنتزی یعنی لاستیک استایرن بوتادین ( (SBR تؤام با الیاف نخی محکم ساخته شده اند که درصد لاستیک استفاده شده در این نوع تسمه ها با درصدهای جهانی مطابقت می‌کند.
  • نخ به کار رفته در این نوع تسمه، از بهترین نوع نخ آلمانی است که نه کشیده و نه بریده می‌شود و همین ویژگی، تسمه های موتورپاور را برای کاربست در دستگاه ها و ماشینآلاتی که از تنش و شوک بالایی برخوردارند مانند ماشین آلات سرند و فیدرو و سنگ شکن، مناسب می‌گرداند.

بازرگانی تسمه سپهر از جمله نمایندگان اصلی تسمه موتوپاور در ایران میباشد که کیفیت این محصول را از نظر کیفیت و کارایی تضمین مینماید .

واین محصول را با ضمانت معتبر و قیمتی بی واسطه و مناسب به شما عرضه می نماید .

بازرگانی تسمه سپهر ارائه دهنده بهترین و معتبرترین برندهای تسمه  و وارد کننده انحصاری تسمه ورکنس با گارانتی معتبر در سراسر ایران .