تسمه اپتی بلت

بازرگانی تسمه سپهر

تسمه اپتی بلت

Optibelt

 

آغاز فعالیت گروه Optibelt به سال ۱۸۷۲ میلادی یعنی حدود ۱۴۷ سال قبل باز میگردد ، وضعیت گردش کار شرکت بصورت خانوادگی بوده و این شرکت با ارائه بهترین تولیدات و پشتیبانی با بهترین سرویس و ارائه محصولات با کیفیت از بهترین و بی نظیرترین کارخانه های تولید تسمه در دنیا است.این شرکت اقدام به تولید انواع تسمه برای خودروهای سبک و سنگین کرده است و علاوه بر تنوع تولید محصولات یکی از با کیفیت ترین انواع تسمه را تولید نموده است.

تسمه اتوموبیل اپتی بلت آلمان (ساده) یکی از بهترین قطعات و با کیفیت ترین نوع تسمه های خودرو است.

این نوع تسمه عملکرد صحیح قطعات خودرو  شما را در شرایط سخت کاری خودرو تضمین کرده و باعث ایجاد کارکرد روان و بدون تنش در خودرو می شود.

این نوع تسمه از نوع V-belt بوده که در تولید آن از ترکیبات کائوچو نیز استفاده می شود و همین امر سبب آن شده است که این تسمه مقاومت بالایی در برابر روغن و حرارت دارد.

www.sepehrbeltco.ir

تسمه ماشینی اپتی بلت در دماهای بسیار پایین از منفی ۳۰ درجه تا گرمای بسیار شدید مثبت ۷۰ درجه عملکرد خود را به خوبی حفظ می‌کند و تغییر شکلی در آن صورت نمی گیرد.

به دلیل استفاده از مواد مرغوب در تولید تسمه های V-Belt شرکت اپتی بلت

این تسمه مقاوم در برابر پارگی مقاوم بوده و قبل از کیلومتر تعیین شده برای تعویض مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

بازرگانی تسمه سپهر نماینده رسمی تسمه های اپتی بلت بوده و شما میتوانید با بهترین قیمتها تسمه های اصلی اپتی بلت را از ما دریافت نماییید .

بازرگانی تسمه سپهر ارائه دهنده بهترین و معتبرترین برندهای تسمه  و وارد کننده انحصاری تسمه ورکنس با گارانتی معتبر در سراسر ایران .

www.sepehrbeltco.ir