تسمه کنتیننتال

بازرگانی تسمه سپهر

تسمه کنتیننتال 

CONTINENTAL BELT

 

برند کنتیننتال (Continental) آلمان در سال 1871 در هانوفر آلمان به منظور تولید لاستیک‌های دوچرخه وشلنگ‌های حرارت بالا تاسیس شد و اولین هواپیمای آلمان با بالن ساخته شده توسط کنتیننتال در سال 1900 به پرواز درآمد.

 امروز شرکت کانتینتال در صنایع بسیاری حتی صنایع موشکی و هوا فضا فعالیت دارد و بخش کوچکی از فعالیت این شرکت آلمانی در صنعت خودرو است.

تسمه تایم کنتیننتال یکی از با کیفیت ترین تسمه تایم های موجود در بازار می باشد. وارد کننده این محصول شرکت بازگانی تسمه سپهر است که این محصول را گارنتی مینماید .

تسمه تایم کنتیننتال در صورت اصل بودن ساخت کشور آلمان می باشد که کیفیت ساخت بسیار مناسبی دارد جزو برند های بسیار محبوب در بین همه برند های دیگر است و از نظر قیمت هم به صرفه می باشد.

www.sepehrbeltco.ir

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین قطعات به‌کاررفته در خودرو تسمه تایم است. این قطعه کاربردی مانند سایر قطعات خودرو نیست که در صورت خراب شدن تعویض گردد. در نگهداری و تعویض تسمه تایم باید حساسیت زیادتری نسبت به خیلی دیگر از قطعات مصرفی خودرو به خرج داد، چراکه در صورت پاره شدن تسمه، خسارت سنگینی را متحمل خواهید شد.

تسمه تایم قطعه‌ای لاستیکی است که روی آن تعدادی دندانه وجود دارد و بر روی پولی‌های میل‌لنگ و میل‌سوپاپ قرار می‌گیرد. دندانه‌ها و اندازه تسمه بستگی به نوع خودرو دارد.

بازرگانی تسمه سپهر ارائه دهنده بهترین و معتبرترین برندهای تسمه  و وارد کننده انحصاری تسمه ورکنس با گارانتی معتبر در سراسر ایران .