تسمه جاگر JAGER BELT

بازرگانی تسمه سپهر

 

تسمه جاگر 

JAGER BELT 

رسیدگی‌های دوره‌ای به خودرو اهمیت زیادی دارد و باید این موضوع را از قطعات یدکی مصرفی خودرو شروع کرد. این قطعات اهمیت زیادی دارند و بی‌توجهی به آن‌ها و عدم آگاهی از زمان تعویضشان می‌تواند آسیب‌هایی جدی به خودرو وارد کند.

اگرچه تعویض این قطعات هزینه‌ بر است اما رسیدگی به موقع به آن‌ها مانع از به بار آمدن هزینه‌های سنگین و جبران ناپذیر بعدی خواهد بود. تسمه تایم وظیفه‌ی انتقال قدرت را برعهده دارد و برای این منظور نیروی چرخشی تولیدی از موتور خودرو را گرفته و در اختیار بخش‌هایی دیگر قرار می‌دهد. یکی از خطراتی که در اثر پاره شدن این تسمه سرنشینان را تهدید می‌کند،از کار افتادن موتور خودرو است. با توجه به موارد ذکر شده باید در انتخاب این تسمه به خوبی عمل کرد؛ چراکه تسمه تایم دائما تحت فشار و تنش بالایی قرار دارد و آسیب دیدن آن در اثر این فشارها می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را به بار آورد.

شرکت تسمه جاگر با در نظر گرفتن این موارد محصولات خود را تولید کرده است.  تسمه تایمهای جاگر برای انواع خودرو طراحی شده است. از آنجایی که خودروهای جدید نسبت به تسمه تایم حساس هستند استفاده از این محصولات می‌تواند انتخاب مناسبی برای خودروی شما باشد. طراحی مناسب و کیفیت مواد بالای به کار رفته در این تسمه ها موجب شده تا موفق به اخذ استانداردهایی مانند ISO9002 , ISO9001 شود.
تولیدات کارخانجات تسمه جاگر در همه بخشهای صنایع مورد استفاده قرار میگیرد و کارشناسان فنی ، مهندسین مکانیک ، کارخانه های تولید وسایل نقلیه موتوری و ماشینهای کشاورزی و .... از مشتریان مهم و عمده این شرکت هستند.

گروه JAGER BELT   با داشتن کادری متخصص و تعداد ۶۰۰ کارمند انواع تسمه ها را برای فروش در تمام دنیا تولید میکنند . انواع تسمه های V بلت ، V از جمله  4PK  5PK  6PK  10.5X  ،تسمه های خطی  که از پلی یورتان و کلروپرن ساخته شده اند و همچنین پولیها ، برش های مخروطی انواع کلمپ ها و ...... از تولیدات این کارخانه عظیم است . 

www.sepehrbeltco.ir


کیفیت تولیدا ت جاگر  JAGER  مورد قبول خیلی از OEM و MRO های مشهور جهانی میباشند.
این کارخانه در بسیاری از نقاط آسیا منجمله ایران نمایندگی دارد و آماده ارائه خدمات به تمام صنایع میباشد.

 

بازرگانی تسمه سپهر ارائه دهنده بهترین و معتبرترین برندهای تسمه  و وارد کننده انحصاری تسمه ورکنس با گارانتی معتبر در سراسر ایران .