تسمه برند فالکان FALKAN BELT

www.sepehrbeltco.ir

 

تسمه برند فالکان

FALKAN BELT

 

تسمه برند فالکان برندی مطرح و شناخته شده در سطح دنیا بوده که فعالیت گسترده‌ای در محصولات تسمه های ماشینی سبک و سنگین  دارد. مجموعه محصولات فالکان معمولا پیشرو و مقدم در نوآوری و خلاقیت بر دیگر محصولات در موجود بازار بوده است. این برند با سابقه ای حدود ۱۵ سال در بازار ایران حضور دارد و مدیریت این مجموعه توسط مدیرانی با سابقه  در صنعت تسمه اجرا می‌گردد وبرند فالکان  FALKAN  برندی با اطمینان در نظر مصرفکنندگان است.که همواره طیفی وسیعی از محصولات  را به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهد. تسمه کن درایو از مواد اولیه با کیفیت و تحت نظر بهترین متخصصین کشور چین ساخته شده و دارای انواع گواهی نامه های ISO  میباشد و در حال حاضر در بسیاری از کارخانه های ماشین سازی معتبر در سراسر جهان مورد استفاده قرار میگیرد .

در حال حاضر بازرگانی تسمه سپهر واردکننده انحصاری و فروش تسمه های ماشینی(خودرو( فالکان در بازار خودرو ایران  بوده وبا ارائه تسمه های اصلی فالکان   FALKAN محصول درجه یک کشور چین مراتب رضایت و اطمینان خاطر شما را فراهم می آورد.
تسمه های تایمینگ
تسمه های شیاری

بازرگانی تسمه سپهر آماده ارایه خدمات با
* بهترین کیفیت
* نازلترین قیمت
* شرایط پرداخت مناسب
به شما همکاران گرامی می باشد.

بازرگانی تسمه سپهر ارائه دهنده بهترین و معتبرترین برندهای تسمه  و وارد کننده انحصاری تسمه ورکنس با گارانتی معتبر در سراسر ایران .