بلبرینگ و رولبرینگ کویو محصول ژاپن

 

www.sepehrbeltco.ir

 

بلبرینگ و رولبرینگ کویو 

KOYO BEARING

 

بلبرینگ کویو ژاپن

Koyo Seiko   )    اوزاکا، ژاپن) به عنوان یک شرکت خصوصی توسط Zenichiro Ikeda تاسیس شد. آنها در ابتدا یاتاقان های وارداتی می فروختند. اما از سال 1935 تولید محصولات Koyo را با نام  Koyo Seiko Co. Ltd.آغاز کردند.

شرکت تویودا

در ژانویه 2006 شرکت بلبرینگ کویو با ماشین آلات Toyoda  ادغام شد. JTEKT، یکی از تولید کننده های اصلی بلبرینگ و رولبرینگ، سیستم های فرمان خودرو، محصولات دیفرانسیل و گیربکس خودرو و ماشین آلات تبدیل شود. شرکت تویودا موتور سرمایه گذار مهم در هر شرکت بود. سهامدار عمده در JTEKT با حدود 24 درصد است. Koyo Seiko دارای امکانات تولیدی مختلف در سراسر جهان است. سایت های تولیدی در ژاپن، انگلستان، اروپا، چین و هند دارد. کویو عضو انجمن جهانی بیرینگها  (WBA)است.

عوامل موثر بر خرید بلبرینگ کویو چیست؟

از جمله عواملی که بیشتر مشتریان را تحت تأثیر قرار داده تا بتوانند بلبرینگ کویو را انتخاب و خریداری کنند عبارتند از:

 • کیفیت محصول
 • طول عمر محصول
 • روانکاری و آب‌بندی
 • استحکام و دقت محصول
 • ضمانت‌نامه خدمات پس از فروش و به عبارتی تضمین خدمات
 • گواهی اصالت کالا
 • کیفیت خدمات فروشگاه
 • شیوه‌های خرید و فروش بلبرینگ koyo
 • روش سنتی و حضوری
 • روش اینترنتی و آنلاین
 • نمایندگی بلبرینگ کویو
 • نمایندگی فروش بلبرینگ کویو

شرکت بلبرینگ کویو یا KOYO بلبرینگ‌های خود را از طریق نمایندگی‌های مجاز فروش و سایت‌های اینترنتی به کشور‌های دیگر. مانند ژاپن، انگلستان، چین، هند و به فروش می‌رساند و در ۷ کشور جهان دارای ۱۸ کارخانه می‌باشد.

چرا بلبرینگ koyo را انتخاب کنیم؟

کمپانی JTEKT متعهد به ارائه محصولات و راه حل‌هایی با كیفیت بالا به مشتریان خود، در راستای حفاظت از محیط زیست و جامعه است. با ترکیب فن‌آوری و تخصص مهندسی طراحی، قادر به تولید و توسعه طیف وسیعی از بلبرینگ‌های‌ پیشرفته‌ که تحت عنوان بلبرینگ‌های koyo شناخته می‌شوند، گشته است. در ضمن محصولات و بلبرینگ‌های تولیدی این کمپانی، با محیط زیست سازگار بوده و سبب صرفه جویی در مصرف انرژی و بازیافت می‌شوند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این کمپانی، بهره‌گیری از متریال جدید و تکنولوژی‌های مدرن جهت تولید بلبرینگ با قطر فوق العاده بزرگ تا بلبرینگ با قطر داخلی کوچک (مینیاتوری) و سایر محصولات صنعتی خود می‌باشد. از این رو همواره اولین انتخاب متخصصان و تکنسین‌ها بوده و از اعتبار زیادی نزد آنان برخوردار است. از طرفی دیگر، یکی از عوامل موثر در رشد و پیشرفت این برند، دارا بودن 18 کارخانه بیرینگ در 7 کشور مختلف دنیا و 6 مرکز فنی مهندسی تحقیق و توسعه در سه قاره است که ایده‌های جدیدی را برای رفع نیاز‌های مشتریان (عموماً صنعتگران) پیاده سازی می‌کنند.

www.sepehrbeltco.ir

چه عواملی موثر بر قیمت بلبرینگ KOYO می باشد؟

 • نوع فروشگاه عرضه کننده / بازار
 • نوع فروش (فروش مستقیم یا فروش واسطه‌ای)
 • مشخصات فنی و مدل بلبرینگ کویو مانند (بلبرینگ کویو مدل 10/11749)
 • پیش بارگذاری و استحکام
 • میزان تحمل بار
 • جنس و متریال کاربردی در آن
 • دوام و طول عمر
 • دقت کارکرد
 • ابعاد، اندازه
 • ضخامت خارجی و قطر حلقه داخلی

بلبرینگ تقلبی

در سال‌های اخیر، افزایش حجم تقاضا در بازار بلبرینگ و ورود برند‌های متفرقه و باکیفیت پایینی که اغلب از واردات کشور چین هستند. موجب عدم شفافیت قیمت در بازا کشور و به چالش کشیدن تشخیص بلبرینگ اصل از تقلبی گردیده است و همین امر موجبات این را فراهم آورده تا سودجویان در فروش بلبرینگ، با کپی کردن برند‌های مختلف، بلبرینگ‌ها را با قیمت بالاتری بفروشند.

تنوع محصولات و کیفیت بلبرینگ کویو KOYO

بلبرینگ کویو KOYO ژاپن که به تولید انواع بلبرینگ و رولبرینگ های صنعتی و ماشینی می پردازد دارای تنکنولوژی ساخت سایز ها و انواع مختلف برینگ می باشد. هر چند دقت تولید این شرکت به اندازه ای بالا می باشد که بسیاری از بلبرینگ های کویو KOYO مینیاتوری در ابعاد بسیار ریز در ماشین آلات حساس پزشکی و تجهیزات تزیینی بسیار دقیق و ریز مورد استفاده قرار می گیرد اما بلبرینگ KOYO کویو در ابعاد بزرگ نیز در انواع بلبرینگ کف گرد، بلبرینگ سوزنی و انواع رولبرینگ در سایز های بسیار بزرگ نیز برای کاربری های سنگین من جمله کاربری های معدنی مورد استفاده قرار می گیرند. بلبرینگ کویو KOYO دارای استاندارد های مناسب جهت جایگزینی بلبرینگ های اصلی فرسوده بر روی ماشین آلات صمعتی می باشد و همواره انتخاب متخصصین و تکنسین ها می باشد.

www.sepehrbeltco.ir

بلبرینگ سوزنی ترکیبی KOYO

بلبرینگ سوزنی KOYO در چهار طرح مختلف متناسب با ماشین آلات مختلف تولید میشوند. بلبرینگ شعاعی بدون کیج (یاتاقان)، بلبرینگ سوزنی طرح استاد که در واقه یک استاد بولت در قیمت بینابینی محور داخلی بلبرینگ استفاده شده است، بلبرینگ سوزنی کف گرید KOYO، بلبرینگ سوزنی کف گرد KOYO، بلبرینگ ترکیبی سوزنی KOYO و بلبرینگ سوزنی از نوع شعاعی یاتاقان دار و محفوظ KOYO. بلبرینگ سوزنی ترکیبی KOYO أر واقه به شکل یک فلنج جوشی پایه دار است که در قیمت پایه آن یک بلبرینگ سوزنی شعاعی و در قسمت تخت آن یک بلبرینگ سوزنی کف گرد قرار گرفته باشد. این دسته از بلبرینگ های سوزنی دارای هیچ مارک و نوشتاری بر روی سطح خود نیستند و شماره فنی آنها بر حسب سری ساخت و قطر داخلی آنها مشخص میشود مانند بلبرینگ سوزنی ترکیبی کد RAXZ510 KOYO

 

بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO

بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO که بصورت تک ردیفه، دو ردیفه، جفت شده و 4 نقطه تماس تولید شده و محصول شرکت KOYO ژاپن می باشد. بلبرینگ KOYO از نوع تماس زاویه ای برای دقت های بسیار بالا و سرعت های دورانی بسیار زیاد طراحی شده و قابلیت تحمل بار های ترکیبی محوری و شعاعی را بصورت همزمان دارد. طراحی این بلبرینگ های تماس زاویه ای بگونه ای است که یک زاویه بین ساچمه ها و ریس و بدنه بلبرینگ در حین بارگذاری بوجود می آید. مهمترین مشخصه طراحی این بلبرینگ ها این است که یک یا هر دو ریس رینگ های بلبرینگ دارای یک شانه آزاد باشند. اتصال بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO می بایست با اعمال حداقل یک بار محوری صورت پذیرد. این بار اولیه وارد شده سبب قرار گیری ساچمه ها و ریس و بدنه در زاویه مناسب برای اعمال بارهای ترکیبی بیشتر میشود. این زاویه تماس می تواند بین 15 الی 40 درجه تغییر داشته باشد.

 

بلبرینگ مخروطی کویو KOYO

بصورت تک ردیفه، 2 ردیفه و 4 ردیفه و در سه مدل با زاویه نرمال، زاویه متوسط و شیب بالا برای ساچمه ها تعریف شده است. بلبرینگ مخروطی کویو KOYO اغلب دارای ساچمه های نیمه مخروطی می باشند و ساچمه ها بگونه ای قرار گرفته اند که امتداد محور آنها با خط شعاعی مرکزی بلبرینگ برخورد می کند. بلبرینگ کویو KOYO هم دارای ابعاد و استاندارد های متریک و هم استاندارد های اینچی در دستگاه آمریکایی می باشد. بلبرینگ مخروطی کویو KOYO دو ردیفه در دو مدل با ریس داخلی تیپ TDI و با ریس خارجی تیپ TDO عرضه شده است. این سری از بلبرینگ ها نه تنها برای کار در سیکل های سرعتی بالا مناسب هستند و بارهای محوری و شعاعی را بصورت همزمان تعلیق می کنند بلکه این بلبرینگ ها برای کاربری تحت ارتعاش و ضربه نیز مناسب هستند.

 

بلبرینگ کف گرد KOYO کویو

بلبرینگ کف گرد KOYO کویو بصورت تک و دو جهته تولید شده و در سه مدل مختلف ریس تخت، ریس کونیک و ریس هم ردیف تولید میشود. بلبرینگ کف گرد KOYO کویو برای کاربری در سرعت های دورانی کم طراحی شده اند و در حالت تک ردیف قابلیت تعلیق بار محوری AXIAL در یک جهت و در حالت دوبل قابلیت تعلیق در دو جهت را دارند. بلبرینگ کف گرد KOYO کویو که واشر هوزینگ بشکه ای دارند قابلیت خود تنظیمی را دارند و در صورت اتصال با زاویه نا مناسب بصورت خودکار زاویه اتصال را تغییر می دهند. همچنین بلبرینگ های کف گرد بشکه ای قابلیت تحمل بارهای محوری بسیار بالا را نسبت به دیگر شکل های ساچمه دارند. بلبرینگ KOYO کف گرد با ساچمه بشکه ای قابلیت تعلیق بارهای شعاعی تا 55% از بار محوری زاورده را دارد.

این تسمه در حقیقت وظیفه انتقال قدرت موتور به قطعاتی همچون دینام، واتر پمپ، سیستم تهویه مطبوع و پمپ فرمان هیدرولیک را بر عهده دارد و با استفاده از قدرت دورانی موتور، این قطعات را به حرکت وا میدارد کارخانه آکویل استار در سال ۱۹۹۴ میلادی توسط گروهی از کارآفرینان با تجربه در زمینۀ تکنولوژی لاستیکی،مهندسی،مدیریت،بازاریابی و خدمات در کشور چین تاسیس گردید.این کارخانه بصورت تخصصی درحال تولید انواع تسمه های لاستیکی با تکنولوژی بروز و بسیار با دوام برای مصارف صنعتی،اتومبیل و کشاورزی میباشد.با تلاش بی وقفه برای بهبود خدمات به مشتریان و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا برای تولید محصولی با کیفیت،شرکت آکویل استار مفتخر به عرضه محصولاتی با بهترین مهندسی و کیفیت ساخت میباشد.

www.sepehrbeltco.ir

رولبرینگ های ژاپنی در دنیا به طول عمر و دوام مطرح هستند. رولبرینگ و بلبرینگ کویو KOYO یکی از محصولاتی است که بالاخص در سایز های کوچکتر بر روی انواع ماشین آلات صنعتی مانند دستگاه تراش نصب می شود.

این نوع رولبرینگ ها دارای سطح مقطع کمی می باشند، همچنین رولبرینگ صنعتی KOYO دارای ظرفیت تحمل بار و سختی بالا است. رولبرینگ صنعتی KOYO استوانه ای دو ردیفه عمدتا در ماشین های ابزار، تجهیزات انتقال نیرو، کارخانه های سنگ زنی و همچنین گیربکس های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. اکثرا رولربیرینگ های استوانه ای دو ردیفه در طرح های NNU و NN تولید می شوند.

رولبرینگ صنعتی دو ردیفه استوانه ای با سوراخ استوانه ای و سوراخ مخروطی ساخته می شود. بیرینگ طرح NN عموما با سوراخ مخروطی ساخته می شود. در هنگام سوار کردن رولبرینگ صنعتی KOYO با سوراخ مخروطی امکان بدست آمدن لقی داخلی شعاعی می آید.

فروش بلبیرینگ کویو KOYO :

بازرگانی تسمه سپهر

تولید و فروش بلبرینگ کویو KOYO به کشور ژاپن تعلق دارد و یکی از بهترین های تولید بلبرینگ محسوب می شود. فروش بلبرینگ کویو KOYO به دلیل کیفیت بی نظیر و قیمت مناسب در سراسر دنیا و از جمله ایران با استقبال بالایی روبروست. اما آنچه سبب فروش بلبرینگ کویو KOYO به صورت بسیار گسترده در سراسر دنیا شده است کیفیت بسیار بالای آن می باشد.

استحکام بالا و دقت فوق العاده در تولید این بلبرینگ مثال زدنی است که فروش بلبرینگ کویو KOYO را بسیار بالا برده است. طول عمر طولانی و آسودگی خاطر در زمان استفاده از خدمات فروش بلبرینگ کویو KOYO سبب استقبال بیش از پیش از این برند شده است.

فروش بلبرینگ کویو KOYO امروزه به دلیل وجود اجناس غیر اصل با مشکلاتی روبرو شده است. از این رو شرکت سپهر  برای تضمین اصالت فروش بلبرینگ کویو KOYO را تضمین مینماید . شرکت تسمه سپهر  مفتخر است شما را در دریافت خدمات فروش بلبرینگ کویو KOYO همراهی نماید.

بازرگانی تسمه سپهر ارائه دهنده بهترین و معتبرترین برندهای تسمه  و وارد کننده انحصاری تسمه ورکنس با گارانتی معتبر در سراسر ایران