بازرگانی تسمه سپهر  SEPEHR BELT TRADING

www.sepehrbeltco.ir

 

بازرگانی تسمه سپهر 

 

SEPEHR BELT TRADING

 

معرفی شرکت بازرگانی تسمه سپهر

شرکت خدماتی و بازرگانی تسمه سپهر یک شرکت خصوصی تجارتی  است که به عنوان یک شرکت مستقل، در سال 1380 فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در زمینه ارائه خدمات واردات ،فروش وپخش انواع تسمه های ماشینی –صنعتی – دور متغیر – تایمینگ- شیاری – کشاورزی وپروانه با اتکا به مجوزها و گواهینامه‌های رسمی خود فعالیت می‌نماید.
 رسالت اصلی این مجموعه مشارکت مسئولانه در پیشبرد صنعت کشورمی‌باشد.

بازرگانی تسمه سپهر واردات کننده تسمه سوپر آکوئل استار SUPER AQUIL STAR از کشور چین 
یکی از فعالیت‌های این شرکت در زمینه واردات تسمه های ماشینی از شرکت سوپر آکوئل استار در کشور چین می باشد.شرکت تسمه سوپر آکوئل استار  دومین و بزرگترین تولیدکننده تسمه در شرق آسیا  با بیش از 30 سال تجربه می‌باشد.این کمپانی دارای 28 مرکز تولید و همچنین دارای 5 میلیون دستگاه در کارخانه ای وسیع با بهترین پرسنل میباشد .
همچنین این شرکت ظرفیت تولید میلونها حلقه انواع تسمه با بهترین کیفیت در سال را دارد.نوآوری و توسعه پایدار محصولات، مشتری مداری، متعهد به توسعه تولید، تمرکز بر حفظ محیط زیست، کیفیت بالا بر مبنای تکنولوژی جزو ارزش‌های اصلی این شرکت می‌باشد.

امکانات شرکت تسمه سوپر آکوئل استار 
این شرکت از آخرین تکنولوژی صنعت روز درتولید انواع تسمه  امکانات انبار کردن محصول، نگه‌داری، استفاده می‌کند که تمام این مراحل با استفاده از سیستم مدیریت نوآوری جهت کنترل و ردیابی اتوماتیک تولید محصول می‌باشد.
گواهینامه های کمپانی تسمه سوپر آکوئل استار 
جهت تضمین تداوم کیفیت حداکثری و توسعه در محصولات و خدمات ارائه شده، تمامی پروسه‌های شرکت تسمه سوپر آکوئل استاراز قوانین گواهینامه‌های ایزو 9001، ایزو 14001، BRC و IFC تبعیت می‌کند. 

دیگر فعالیت های شرکت بازرگانی تسمه سپهر 

بازرگانی تسمه سپهر علاوه برواردات مستقیم برند سوپر آکوئل استار وبه منظور تکمیل اقلام مجموعه خود از دیگر برندهای معتبر تسمه نیز استقبال وبهترینها را انتخاب وارائه نموده است  وتوانسته نمایندگی رسمی چندین کمپانی بزرگ تسمه را نیز اخذ نماید. از دیگر برندهای ضمانت شده از طرف این شرکت : 

  • تسمه دانگیل
  • تسمه فالکان
  • تسمه موتوپاور 
  • تسمه تیمکن 
  • تسمه رایکالتون
  • تسمه فرست بلت 
  • تسمه فورتکس 
  • تسمه کن درایو
  • بلبرینگ کویو
  • بلبرینگ سون استار 

وبسیاری از برندهای تسمه معتبر جهانی که شما میتوانید تمامی سایزهای این برندها را بطور مستقیم از نمایندگی معتبر با قیمت مناسب تهیه نمایید . 

اهداف بازرگانی تسمه سپهر

شرکت بازرگانی تسمه سپهر مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق 20 سال گذشته و همکاری با کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی و با دراختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب و با رعایت استانداردهای کیفی با شتابی بیشتر از گذشته، جایگاه خود را در حوزه خدمات صنعتی وماشینی کشور ارتقا دهد. در همین راستا با هدف ارائه خدمات فروش و پس از فروش متناسب با نیاز مشتری اقدام به معرفی و ارائه محصولات ممتاز و با کیفیت به جامعه صنعتی – کشاورزی وماشینی  نموده است.
این شرکت موفق شده است با استفاده از دانش روز و با نگاه با تجربه تر وعلمیتر به موضوعات و همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه و خلاق محصولات با کیفیتی را وارد وضمانت نماید  و گامهای موثری در زمینه صنعت تسمه  کشور بردارد. شرکت تسمه سپهر پس از کسب سالها تجربه در زمینه واردات وفروش انواع تسمه  و به دست آوردن شناخت جامع و دقیق از عملکرد بهترین تولید کننده های تسمه دنیا توانسته  با تامین و ارائه محصولات باکیفیتر خدمات بهتری را اختیار مشتریان و صنعتگران قرار دهد وهمواره سعی کرده با تعامل بیشتر با مشتریان خود از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تأمین كرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد.


آدرس دفتر مرکزی :

تهران – خیابان امیرکبیر – خیابان ناظم الاطبا جنوبی – کوچه حشمتی – کوچه آقا میر - پلاک ۹  - واحد 11

 

تلفن های دفتر مرکزی : 
۳۳۹۳۹۸۷۳
۳۳۵۳۲۳۹۲
۳۳۹۴۴۹۷۵


موبایل :
۰۹۱۲۵۳۳۰۱۹۷

 

وبسایت رسمی شرکت :

www.sepehrbeltco.ir

 

لینک کانال تلگرام
t.me/sepehrbelttradingوبلاگ :

www.sepehrbelttrading.blogfa.com